Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tkanin oraz pasmanterii

 Firma Coats Crafts Polska oferuje artykuły pasmanteryjne oraz tkaniny, dzięki którym pobudzisz Swoją wyobraźnię i kreatywność. Produkty Coast są wytwarzane w ponad 67 fabrykach na całym świecie, a dzięki bezpośrednim kontaktom z klientami, prowadzonym spotkaniom i seminariom – rodzina Coats ciągle się powiększa. Coats to nie tylko producent, to także najlepszy doradca, będący zawsze tam, gdzie tylko sięga Wasza wyobraźnia. Nigdy jeszcze żadna firma nie była tak blisko oczekiwań odbiorcy. www.coastcrafts.pl

Rowan jest uosobieniem wyrafinowania i kolorystyki, łączącym w sobie świeże, niepowtarzalne wzory z klasyką. Jest dostawcą koloru w stylu europejskim, wyznaczając trendy zarówno dla hobbystów jak i dla projektantów: galanterii, wnętrz czy  odzieży.
Tkaniny Rowan to  najwyższa jakość i unikalne, atrakcyjne wzory - idealne do patchworku, pikowania i szycia. Z firmą związani są na stałe znani i  utalentowani projektanci  - w tym Kaffe Fassett, Amy Butler i Philip Jacobs.

Tkaniny FreeSpirit  przemawiają do nowego pokolenia; pokolenia, które patrzy na projektanta w celu uzyskania inspiracji. Przemawiają za kreatywnością i zabawą z modą, Dekoracja wnętrz, pikowania, robótki ręczne i wiele więcej.
FreeSpirit łączy portfolia ponad 25 projektantów - włączając Annę Marię Horner, Valori Wells oraz Joel Dewberry. Tkaniny są tak różnorodne i wyraziste, jak sami artyści - idealne dla nowoczesnych, świadomych trendów. Modne i wyznaczające trendy projekty Freespirit inspirują do twórczego stylu życia.

 Firma Art Gallery powstała w 2004 r. a inspiracją do jej stworzenia było pragnienie aby wnieść do pikowania elegancję oraz nowoczesną perspektywę. Od tego czasu kreatywność, piękno i projektowanie były naszą pasją. I do dnia dzisiejszego nie zostały one zmienione.Nasz styl możemy opisać jako "Współczesna elegancja". Projektujemy tkaniny, które odpowiadają dzisiejszemu nowoczesnemu stylowi życia. Dla Art Gallery najważniejsze jest by nasze wzory były niepowtarzalne. Mamy przyjemność pracować z utalentowanym zespołem projektantów którzy czynią nasze kolekcje jedyne w swoim rodzaju.

Shanon Fabrics jest wiodącym importerem i dystrybutorem wszelkiego rodzaju tkanin pluszowych. Posada największy na świecie wybór oryginalnych polarów Minky.